درددل قاتل فراری در کمپ، دردسرساز شد

به گزارش درآمد اینترنتی، مرد جوان که بر سر فلاسک چای با همسایه اش درگیر شده و او را با چاقو به قتل رسانده بود،بعد از یک سال فرار در کمپ اجباری شناسایی و بازداشت شد.

درددل قاتل فراری در کمپ، دردسرساز شد

به گزارش گروه حوادث درآمد اینترنتی، اوایل بهارسال گذشته، زنی به پلیس110 تهران اطلاع داد شوهرش زخمی شده و ضارب، مرد همسایه شان بوده که متواری است.

مأموران به محل حادثه که خانه ای قدیمی در جنوب شهر تهران بود، رفتند و مشاهده کردند، مرد 32ساله زخمی و مقابل خانه ضارب فراری افتاده که به بیمارستان منتقل شد اما به دلیل شدت خونریزی ساعاتی بعد فوت شد. مأموران از همسایه ها تحقیق کردندکه همه گفتند عامل جنایت همان همسایه شان بوده که کارگر ساختمانی است.

همچنین زن مقتول هم در تحقیقات گفت:بعد از آشنایی با مقتول به طور موقت با او ازدواج کردم و در این خانه اجاره ای ساکن بودیم. سماورمان خراب بود و شوهرم از سعید، همسایه روبه رویی فلاسک چای امانت گرفت. من فلاسک را پر از چای کرده و یادم رفت آن را از پشت در بردارم. بیرون رفته و خواستم آن را بردارم که زن همسایه آن را برداشت و با ادعای این که متعلق به خودش است و سعید آن را دزدیده، قصد داشت فلاسک را ببرد که سعید مانعش شد.وقتی شوهرم از محل کارش برگشت، ماجرا را برایش گفتم که مقابل خانه سعید رفت و با او دعوا کرد که سعید با قتل شوهرم گریخت.

بعد از گذشت یک سال از فرار متهم به قتل،سه روز پیش مردی از یک کمپ اجباری به پلیس زنگ زد و اطلاع داد مردی با نام جعلی در کمپ است که برایش تعریف کرده همسایه شان را کشته است. مأموران در ادامه تحقیقات متوجه شدند موضوع صحت دارد و به کمپ اجباری رفته و سعید را در آنجا بازداشت کردند.

متهم به قتل در جریان تحقیقات گفت: از غرب کشور به تهران آمده و کارگر ساختمانی بودم. فلاسکم را چند روز به زوج همسایه امانت داده بودم. آن شب صدای دعوای دو زن همسایه را شنیدم و از خانه بیرون زدم، فهمیدم یکی از آنها می گوید من فلاسک چای او را دزدیده و به این زوج امانت داده ام. هر چه گفتم فلاسک سرقتی نیست، بی فایده بود آن را برداشته و به خانه ام بردم. آن شب سر این موضوع با مرد همسایه درگیر شده و او را با چاقو زدم که متوجه مرگش شدم. در این مدت فراری بودم تا این که چند روز قبل پلیس مرا در طرح جمع آوری معتادان دستگیر کرد و به کمپ ترک اجباری برد. برای این که راز قتل فاش نشود، نامم را در آنجا تغییر دادم. در آنجا با مردی دوست شده و ماجرای قتل را برای او گفتم که شروع به اخاذی کرد و وقتی نتوانستم پول بیشتری به او بدهم، مرا لو داد.

محمد وهابی، بازپرس شعبه دوم دادسرای جنایی تهران باتایید این خبر به جام جم گفت:با اعتراف متهم به قتل او در بازداشت موقت به سر می برد و تحقیقات از وی ادامه دارد.

گروه حوادث روزنامه درآمد اینترنتی

منبع: جام جم آنلاین

به "درددل قاتل فراری در کمپ، دردسرساز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درددل قاتل فراری در کمپ، دردسرساز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید