اخبار صنعت

ظرفیت پالایشی گاز ایران به 1 میلیاردمترمکعب افزایش یافت

مدیر هماهنگی و نظارت بر فراوری شرکت ملی گاز ایران گفت: ظرفیت پالایش گاز کشور به بیش از یک میلیارد مترمکعب در روز رسیده است.

12 شهریور 1399

خبرنگاران چه کشورهایی از دولت جدید عراق حمایت کردند؟

بغداد - خبرنگاران - با گذشت چند ساعت از رای اعتماد مجلس به نخست وزیر جدید عراق، همچنان دنیا عرب و اغلب کشورهای اسلامی و منطقه در برابر این رویداد سکوت نموده و جمهوری اسلامی ایران، آمریکا، کویت و ترکیه تا به امروز مهمترین کشورهایی هستند که از دولت مصطفی...

9 شهریور 1399

بسته تشویقی ایران برای پروازهای عبوری ایرلاین های خارجی، تعرفه پروازها کاهش نمی یابد

خبرنگاران: مدیر کل دفتر بازرگانی و سرمایه گذاری شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران می گوید: قصد داریم با تهیه بسته های تشویقی، انگیزه شرکت های هواپیمایی خارجی برای استفاده از آسمان ایران را بیشتر کنیم؛ شرکت هایی که جزو هشت شرکت نخست در سبد...

30 مرداد 1399

ویروس کرونا؛ کابوس عظیم اقتصاد دنیا

کدام کشورها و بخش های تولیدی بیشتر تحت تأثیر بحران ویروس کرونا قرار دارند؟ بعضی شواهد اولیه و پاسخهای احتمالی دراینباره وجود دارد. اما واقعا با بحران مالی ناشی از پاندمیک کرونا چه باید کرد؟

19 مرداد 1399

توت فرنگی مازندران هم راهی روسیه شد

برای اولین بار توت فرنگی مازندران به میزان 35 تن به کشور روسیه صادر شد.

12 مرداد 1399

قزوین می تواند قطب فن آوری و آی تی کشور گردد

به گزارش خبرنگاران، لطف الله سیاهکلی روز شنبه از قسمت های مختلف مرکز مخابراتی شهید بابایی، واحد 118 و مرکز دیسپاچینگ و مرکز تقسیم خطوط بازدید کرد و با فعالیت های این مجموعه آشنا شد.

10 مرداد 1399

سناتور روس: آمریکا زورگوی شماره یک در جهان است

یک مقام پارلمانی روسیه در واکنش به سخنان سفیر آمریکا در برلین درباره اعمال تحریم هایی علیه خط لوله گاز جریان شمالی 2 گفت: آمریکا زورگوترین و منفعت طلب ترین کشور جهان است که حتی به منافع شرکایش رحم نمی کند.

9 مرداد 1399

ابوالفتح: اگر آمریکا علیه کشتی های ایران اقدامی نماید، پاسخش را در خلیج فارس دریافت می نماید

یک کارشناس مسایل بین الملل گفت: اگر آمریکا بی مهاباتر به منافع کشورها و تعاملات بین المللی حمله کند، دنیا به این فکر خواهد نمود که گروه ها و کلوپ هایی را در برابر آمریکا شکل دهد تا آسیب پذیری شان را در برابر آمریکا کاهش دهند.

8 مرداد 1399

خبرنگاران آتش 2هکتار از گندم زارهای ایذه را خاکستر کرد

اهواز - خبرنگاران - مسوول اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ایذه گفت: 2 هکتار از گندمزارهای روستای نوترکی ، شامگاه چهارشنبه در جریان آتش سوزی از بین رفت.

3 مرداد 1399

برگزاری مراسم یادبود زنده یاد کاظم پور فردا در وزارت نفت

بیژن زنگنه در توئیتی از برگزاری مراسم یادبود مرحوم حسین کاظم پور اردبیلی خبر داد.

2 مرداد 1399

دبیرکل اوپک درگذشت حسین کاظم پور اردبیلی را تسلیت گفت

دبیرکل اوپک با ارسال پیامی رسمی، درگذشت نماینده ایران در هیئت عامل اوپک را به بیژن زنگنه، وزیر نفت تسلیت گفت و فقدان این دیپلمات برجسته ایرانی را خبری ناگوار خواند.

1 مرداد 1399

خبرنگاران هوای زنجان به شرایط سالم رسید

زنجان - خبرنگاران - معاون نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست استان زنجان گفت: آلایندگی هوای این استان از عصر روز یکشنبه /هفتم اردیبهشت ماه/ به شرایط سالم رسید.

3 تیر 1399

راه حل های ساده برای تقویت سیستم ایمنی بدن

تقویت سیستم ایمنی بدن یکی از اقدامات مهم برای مقابله با ویروس کرونا است.

1 تیر 1399

جزئیات طرح الزام موجران به تمدید اتوماتیک 6 ماهه قرارداد مستاجران

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از ارسال طرح الزام موجران به تمدید اتوماتیک 6 ماهه قراردادهای فعلی رهن و اجاره، به هیات دولت اطلاع داد.

31 خرداد 1399

تامین گوشت مرغ موردنیاز خوزستان در ماه رمضان

خبرنگاران/خوزستان معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: با توجه به اوج مصرف گوشت مرغ در ایام عید نوروز و ماه مبارک رمضان پیش بینی های لازم از ماه های گذشته جهت تامین پروتئین مورد احتیاج جامعه اجرا شده است به نحوی که در ماه مبارک رمضان...

29 خرداد 1399

زیباترین معابد اندونزی

در گرمای استوایی اندونزی در منظره های سرسبز، سازه های باستانی برجسته جهان پنهان شده است. معابد هندو و بودایی این جزیره با سنگ ساخته شده اند تا برای همیشه باقی بمانند. اکنون آنها منتظر شما هستند تا آنها را پیدا کنید. ذهن خود را آرام کنید و از معنویت این...

28 خرداد 1399

حال ناخوش کارگران معدن با تعطیلی کرونایی ، چرا برای معادن دستورالعمل بهداشتی صادر نشد؟

معادن زغال سنگ نقش ویژه ای در تولید محصولات داخلی دارند به حدی که بیشترین کاربرد را در فولاد سازی ها دارند.

26 خرداد 1399

دلمه بادمجان با سس پنیر

در گزارش زیر طرز تهیه دلمه بادمجان با سس پنیر را به شما آموزش می دهیم.

20 خرداد 1399

گزارش: مصطفی الکاظمی چالش ها و نقات قوت دولت جدید عراق

سرانجام پس از کش وقوس های فراوان روز پنجشنبه 21 فروردین ماه برهم صالح رئیس جمهور عراق مصطفی الکاظمی رئیس دستگاه اطلاعاتی این کشور را مامور تشکیل کابینه جدید این کشور کرد.

13 خرداد 1399

خبرنگاران سرخط خبرهای 19 فروردین ماه روزنامه های هرمزگان

بندرعباس-خبرنگاران- سرخط خبرهای روزنامه های دریا و ندای هرمزگان در روز سه شنبه 19فروردین ماه که در این شماره هم به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی منتشر شده است، مرور می گردد.

9 خرداد 1399
تعداد: (23)