پاریس قصد دارد پس از قرنطینه به یک شهر ضد تراکم و ضد آلودگی تبدیل شود

به گزارش درآمد اینترنتی، آن هیدالگو، شهردار این شهر، به وضوح در بیانیه ای گفته است که مقامات در پاریس علاقه مند هستند اقدامات ضد آلودگی و ضد تراکم را که آنها هنگام قرنطینه اعمال کردند را حفظ کنند.

پاریس قصد دارد پس از قرنطینه به یک شهر ضد تراکم و ضد آلودگی تبدیل شود

درحالیکه پاریس در حال برنامه ریزی برای کم کردن محدودیت های قرنطینه است، مقامات توجه ویژه ای به آینده شهر دارند، از این گذشته، شیوع ویروس درواقع چیزهای زیادی در مورد بشریت به انسانیت آموخته و نیاز فوری برای محافظت از تجربه آن دارد. بنابراین، پس از کووید 19، می توانید انتظار داشته باشید که پاریس یک شهر محبت آمیز تر با عابر پیاده، ضد آلودگی و ضد تراکم باشد. حتی اگر آن به عنوان یک رویا به نظر برسد، کمی کار می تواند به هر شهری کمک کند تا هوشیارتر شود.

آن هیدالگو، شهردار این شهر، به وضوح در بیانیه ای گفته است که مقامات در پاریس علاقه مند هستند اقدامات ضد آلودگی و ضد تراکم را که آنها هنگام قرنطینه اعمال کردند را حفظ کنند. احتمالاً با دیدن تأثیرات مثبتی که بر شهر و کل محیط داشته است. شهردار پاریس فکر می کند حفظ این امر در روزهای آینده نیز مهم است.

براساس گزارش ها، یکی از نمادهای پاریس، Rue de Rivoli که یک جاده 3 کیلومتری است و از لوور شروع می شود، شامل ممنوعیت اتومبیل در طول فصل تابستان خواهد شد. این ممنوعیت می تواند بعداً دائمی شود. شهردار آن هیدالگو همچنین ابراز علاقه کرده است که جهتی را بطور اختصاصی به دوچرخه اختصاص دهید، در حالی که جهت دیگری برای اتوبوس ها، تاکسی ها و وسایل نقلیه ضروری در نظر گرفته خواهد شد.

timesofindia.indiatimes.com

منبع: چمدان

به "پاریس قصد دارد پس از قرنطینه به یک شهر ضد تراکم و ضد آلودگی تبدیل شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاریس قصد دارد پس از قرنطینه به یک شهر ضد تراکم و ضد آلودگی تبدیل شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید