مصاحبه به جای مناظره، ترامپ: بدهی ام زیاد نیست، بایدن: رئیس جمهور ماسک را مسخره می نماید

به گزارش درآمد اینترنتی، دومین رویارویی دو نامزد انتخابات آمریکا دور از یکدیگر برگزار گردید. ترامپ و بایدن در برنامه هایی جداگانه به پرسش های شهروندان پاسخ دادند. بایدن این دور حالت تهاجمی بیشتری داشت و سیاست کرونایی رئیس جمهور را زیر سؤال برد.

مصاحبه به جای مناظره، ترامپ: بدهی ام زیاد نیست، بایدن: رئیس جمهور ماسک را مسخره می نماید

دومین دور رویارویی انتخاباتی دونالد ترامپ و جو بایدن که قرار بود شامگاه پنجشنبه (15 اکتبر) برگزار گردد، انجام نگرفت؛ در عوض دو نامزد اصلی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به طور همزمان در شبکه های تلویزیونی جداگانه ای ظاهر شدند و به پرسش های شهروندان پاسخ گفتند.

ترامپ در شروع سخنان خود در شبکه تلویزیونی NBC در میامی، از راستگرایان افراطی فاصله گرفت، اما در عین حال به شدت به چپگرایان حمله کرد. او مدعی شد سال هاست که راستگرایان را محکوم می نماید، اما به چپگرایان نیز حمله کرد، چپ هایی که به ادعای او، شهرهای ما را به آتش می کشند.

در پرسشی پیرامون موضع او درباره هواداران تئوری توطئه کیو انان ترامپ گفت که از آنها چیز زیادی نمی داند اما با بعضی از دیدگاه های آنها موافق است.

ترامپ اعتراف کرد که بدهی دارد، اما مبلغ آن بالا نیست و از کل دارایی او خیلی کمتر است. پیشتر نیویورک تایمز گزارش داده بود که رئیس جمهور حدود 421 میلیون دلار بدهی دارد.

ترامپ که نخست قصد نداشت مقدار بدهی خود را فاش کند، انتها از مبلغ 400 میلیون دلار سخن گفت. او سپس تأکید کرد که گمان نمی نماید که در خارج از آمریکا هم بدهی داشته باشد.

حمله به ناکارآمدی ترامپ

جو بایدن، نامزد حزب دموکرات که در کانال ABC حضور یافت، با آرامش بیشتر و روحیه تهاجمی تری سخن گفت. سرشروع سخن او حمله به سیاست غیرمسئولانه ترامپ در قبال پاندمی کرونا بود. او گفت بیش از 210 هزار نفر در آمریکا از ویروس کرونا درگذشته اند و او چه می نماید؟ هیچ.

بایدن گفت که رئیس جمهور باید الگوی ملت خود باشد و وقتی ترامپ از زدن ماسک پرهیز می نماید یا افراد دارای ماسک را مسخره می نماید، مردم نتیجه می گیرند که ماسک زدن ضروری نیست.

بایدن از سیاست زیست بومی، دستگاه قضایی و سیاست خارجی ترامپ به شدت انتقاد کرد و از جمله گفت که خود میخواهد به پشتیبانی اقتصادی از انرژی های فسیلی سرانجام دهد و از رشد انرژی های تجدیدپذیر و سالم حمایت کند.

بایدن عملکرد ترامپ در حل درگیری های بین المللی را تا حدی، اما نه خیلی زیاد تأیید کرد. او انتقاد کرد که ترامپ از تقریبا تمام سازمان های بین المللی خارج شده و در صحنه سازمان ملل همیشه مورد تمسخر قرار می گیرد.

کامالا هریس، نامزد معاونت بایدن در انتخابات ریاست جمهوری تمام برنامه های انتخاباتی خود را لغو نموده است. او در پیامی توییتری خبر داد که دو تن از افرادی که با آنها در تماس بوده، به کووید 19 مبتلا شده اند و او صلاح نمی بیند در مراسم عمومی شرکت کند. او تأکید کرد که در طول هفته دو بارتست کرونا انجام داده و هر دو بار منفی بوده است.

ترامپ و بایدن قرار است پیش از انتخابات سوم نوامبر در هفته آینده یک بار دیگر در دوئل تلویزیونی شرکت نمایند.

در بسیاری از نظرسنجی ها ترامپ تا ده درصد از بایدن عقب است. در ایالت های پراهمیتی مانند پنسیلوانیا و ویسکانسن نیز ترامپ از نامزد حزب دموکرات عقب افتاده است.، دویچه وله

ادعای بایدن: ایران به ساخت بمب اتم نزدیک تر شده است!

در حالی که مقامات ایران همیشه تاکید دارند که ساخت سلاح اتمی در دستور کار دفاعی قرار ندارد، نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا مدعی شد که جمهوری اسلامی به داشتن مواد لازم برای ساخت بمب اتمی نزدیک تر شده است!

جو بایدن، نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا روز پنج شنبه در گفت وگویی با شبکه ای بی سی درخصوص سیاست خارجی آمریکا گفت: آمریکا منزوی شده است. متحدان مان کارهایشان را به تنهایی پیش می برند. سیاست اول آمریکا باعث انزوای آمریکا شده است.

وی با بیان این ادعا که ایران به داشتن مواد لازم برای ساخت بمب نزدیک تر شده است، اضافه نمود: کره شاقتصادی بمب و موشک های بیشتری در اختیار دارد. ما در شرایطی هستیم که متحدان مان رسما می گویند که نمی توانند روی ما حساب نمایند.، ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "مصاحبه به جای مناظره، ترامپ: بدهی ام زیاد نیست، بایدن: رئیس جمهور ماسک را مسخره می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مصاحبه به جای مناظره، ترامپ: بدهی ام زیاد نیست، بایدن: رئیس جمهور ماسک را مسخره می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید