استراماچونی: نوروز را به تمام ایرانیان که در قلبم جا دارند تبریک می گویم، ایرانی ها باید این شرایط را جدی بگیرند

به گزارش درآمد اینترنتی، سرمربی پیشین استقلال گفت: باید در خانه هایمان بمانیم و ایرانیان باید دستورالعمل های لازم را دنبال و به آن عمل نمایند تا به این ویروس مبتلا نشوند.

استراماچونی: نوروز را به تمام ایرانیان که در قلبم جا دارند تبریک می گویم، ایرانی ها باید این شرایط را جدی بگیرند

به گزارش ، آندره ا استراماچونی سرمربی ایتالیایی و پیشین تیم فوتبال استقلال با انتشار ویدیویی عید نوروز و سال جدید را به ایرانیان تبریک گفت.

استراماچونی در این ویدیو گفت: می خواهم برای ایران و تمام ایرانیان که در قلب من جای دارند، آرزوی موفقیت، شادی، خوشبختی و سلامتی در عید نوروز داشته باشم.

سرمربی پیشین استقلال درباره انتشار ویروس کرونا در کشور های مختلف جهان گفت: ایتالیا پس از جنگ جهانی دوم سخت ترین شرایط ممکن را تجربه می نماید. امیدوارم ایران، ایتالیا و تمام جهان با موفقیت از این شرایط سخت عبور نمایند. 20 روز در قرنطینه ماندیم و تحمل این شرایط اصلا کار اسانی نیست.

او در ادامه گفت: باید در خانه هایمان بمانیم و ایرانیان باید دستورالعمل های لازم را دنبال و به آن عمل نمایند تا به این ویروس مبتلا نشوند. الان زمان صحبت کردن درباره فوتبال نیست، هر چند که این فوتبال بود که من را با ایران آشنا کرد. فوتبال مردم ایران و استقلال را وارد زندگی من کرد و برای همین است که اکنون این جا هستم.

استراماچونی گفت: این پیغام را می فرستم تا برای تمام ایرانیان سالی شاد را آرزو کنم و آرزوی تمام اتفاقات مثبت را برای ایرانیان داشته باشم. به طرفداران استقلال، بازیکنانم و تمام مردم و دوستانی که در ایران دارم می گویم که قوی باشید، از فرزندانتان مراقبت کنید، مراقبت والدین تان باشید و این شرایط را جدی بگیرید.

سرمربی ایتالیایی در انتها گفت: مطمئنم که همه ما در کنار هم از این شرایط عبور می کنیم و این نبرد را با پیروزی به انتها می رسانیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "استراماچونی: نوروز را به تمام ایرانیان که در قلبم جا دارند تبریک می گویم، ایرانی ها باید این شرایط را جدی بگیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استراماچونی: نوروز را به تمام ایرانیان که در قلبم جا دارند تبریک می گویم، ایرانی ها باید این شرایط را جدی بگیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید