کسب و کار

راه اندازی بازار مجازی صنایع دستی با موضوع آموزش، معارفه و مبادله آثار هنری آذربایجان شرقی

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از راه اندازی بازار مجازی صنایع دستی با موضوع آموزش، معارفه و مبادله آثار هنری استان اطلاع داد.

22 مرداد 1399

قزوین می تواند قطب فن آوری و آی تی کشور گردد

به گزارش خبرنگاران، لطف الله سیاهکلی روز شنبه از قسمت های مختلف مرکز مخابراتی شهید بابایی، واحد 118 و مرکز دیسپاچینگ و مرکز تقسیم خطوط بازدید کرد و با فعالیت های این مجموعه آشنا شد.

10 مرداد 1399

سناتور روس: آمریکا زورگوی شماره یک در جهان است

یک مقام پارلمانی روسیه در واکنش به سخنان سفیر آمریکا در برلین درباره اعمال تحریم هایی علیه خط لوله گاز جریان شمالی 2 گفت: آمریکا زورگوترین و منفعت طلب ترین کشور جهان است که حتی به منافع شرکایش رحم نمی کند.

9 مرداد 1399

کدام کشورها ماسک را اجباری کرده اند؟

همزمان با فرایند بازگشایی در کشورهای مختلف، استفاده از ماسک در مکان های عمومی در بسیاری از کشورها الزامی شده است و در برخی نقاط برای متخلّفین جریمه های سنگین در نظر گرفته می شود.

12 تیر 1399

سال گذشته حتی یک رونمایی کتاب هم در شهر کتاب بوکان برگزار نشد!

حامد قدرتی، مدیر کتابفروشی شهر کتاب بوکان، در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران در آذربایجان غربی، با بیان اینکه این تخفیف جهت تشویق مردم به خرید کتاب و افزایش سرانه مطالعه در این شهرستان است، گفت: من موافق این نیستم که بگوییم نقش کتاب کم رنگ تر شده است. هر...

6 تیر 1399

درخواست عضو فراکسیون زنان درباره دسترسی دلالان به وام ازدواج

ذوالقدر، از وزارت ورزش و جوانان و بانک مرکزی خواست تا جهت بستن دست دلالان و کلاهبرداران به موضوع انتشار آگهی فروش وام ازدواج به طور جدی ورود پیدا کنند.

4 تیر 1399

چرا صدا و سیما پیام رسان سروش را به مزایده می گذارد

تا چند روز دیگر یعنی 20 فروردین ماه امسال زمان مناقصه و قرائت پیشنهادها برای فروش پیام رسانسروش است. پیام رسانی که اواخر سال گذشته آگهی مناقصه فروش مالکیت آن در پایگاه اطلاع رسانی مناقصات کشور منتشر و رسانه ای شدن آن بسیار خبرساز شد.

7 خرداد 1399

الجزایر، دولتمردان یک ماه حقوق خود را به مقابله با کرونا اختصاص دادند

اعضای دولت الجزایر در راستای مقابله با شیوع کرونا در این کشور دست به اقدامات تازه ای زده اند.

6 خرداد 1399

موسوی عنوان کرد: تروریسم پزشکی شغل جدید دیپلمات های آمریکایی

سخنگوی وزارت خارجه ایران با بیان اینکه دیپلمات های آمریکایی از دیرباز به کودتا، تسلیح تروریست ها، دامن زدن به آتش خشونت های فرقه ای، حمایت از کارتل های مواد مخدر و دیگر امور مشغول بوده اند، شغل جدید آنها را تروریسم پزشکی خواند.

5 خرداد 1399

هشدار نماینده عراقی در خصوص احتمال حمله امریکا به گروه های مقاومت

فارس نوشت: یک نماینده عراقی گفت که خروج کارکنان سفارت آمریکا از عراق و بازچینی نیروهای این کشور نشان از وجود برنامه ای برای حمله به مواضع نیروهای عراقی و مقاومت دارد.

29 اردیبهشت 1399

خبرنگاران ایجاد اقامتگاه های بوم گردی در کرمانشاه پنج برابر شد

کرمانشاه- خبرنگاران- رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کرمانشاه گفت: تا سرانجام سال 1397 شهرستان کرمانشاه دارای یک اقامتگاه بوم گردی بود که این تعداد در سرانجام سال 98 به 6 اقامتگاه بوم گردی افزایش یافت.

28 اردیبهشت 1399

تعزیرات: ارجاع پرونده تخلفات فروش اینترنتی نسبت به وقوع آن ها صفر است

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: ارجاع پرونده تخلفات فروش اینترنتی به تعزیرات توسط نهاد های ناظر نسبت به وقوع این تخلفات صفر است.

25 اردیبهشت 1399

پیشنهاد ابتکاری چین در نشست مجازی سران گروه 20

رئیس جمهور چین در سخنان خود تجربیات و دستاوردهای چین را در مهار کروناویروس تشریح و از کمکهای اعضای جامعه جهانی به چین تشکر و پیشنهادها و نظرات خود را درباره همکاری بین المللی برای مهار کروناویروس و تثبیت اقتصاد جهانی اعلام کرد.

24 اردیبهشت 1399

تاکید لاریجانی بر تدابیر ویژه تعطیلات نوروز در مقابله با کرونا

رئیس مجلس در تماس با استانداران سیستان و بلوچستان، کردستان، هرمزگان و بوشهر از پی گیری و تامین نیاز های این استان ها در حوزه اقلام بهداشتی و تجهیزات درمانی خبر داد.

20 اردیبهشت 1399

خودران ها به کنترل کرونا در چین یاری می نمایند

تحویل کالا توسط خودروهای خودران، در اثر شیوع ویروس کرونا افزایش یافته زیرا این دستگاه تماس فیزیکی مشتریان با یکدیگر را متوقف می نماید.

14 اردیبهشت 1399

ارسال طرح نظام اجاره داری حرفه ای به وزارت صمت

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی از ارسال طرح نظام اجاره داری حرفه ای به بعضی دستگاههای دولتی مثل وزارت صنعت، معدن و تجارت اطلاع داد و گفت:این طرح برای اینکه به عنوان یک شغل محسوب گردد، به دستگاه های حمایتی ارسال شد.

13 اردیبهشت 1399