کیت آزمایشی کرونا با سرعت تشخیص 10 برابری

به گزارش درآمد اینترنتی، کیت های جدید آزمایشی موسوم به cobas 6800/8800 تنها طی چهار ساعت جواب آزمایش کرونای شخص را معین می نمایند. در این کیت های آزمایشی از اسید های نوکلئیک در بزاق یا مخاط افراد مورد آزمایش به منظور پاسخ دهی سریع استفاده می گردد

کیت آزمایشی کرونا با سرعت تشخیص 10 برابری

سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) گفت که کیت آزمایش جدیدی برای تشخیص کروناویروس را تأیید نموده که با 10 برابر سرعت بیشتر توانایی تشخیص این بیماری را دارد.

سازمان غذا و داروی آمریکا گفت، کیت آزمایش جدیدی برای تشخیص کروناویروس را تأیید نموده که با سرعت 10 برابر بیشتر نسبت به کیت های فعلی توانایی تشخیص ویروس را دارد.

سازمان غذا و داروی آمریکا اجازه استفاده فوق العاده این کیت آزمایشی را صادر نموده که با استفاده از دو کیت آزمایشی 6800/8800 مقدر می باشد. کیت آزمایشی 6800 روزانه 4128 نفر و کیت آزمایشی 6800 روزانه 1440 نفر را مورد آزمایش قرار می دهد. این کیت های آزمایشی در کشور های حوزه اروپا هم در دسترس خواهند بود.

توماس شاینکر، سرپرست واحد تشخیص دارویی شرکت روش سوئیس، در این باره گفت: سرعت آزمایش و جوابدهی این کیت های آزمایشی به طور قطعی 10 برابر بیشتر از سایر کیت های تشخیص این ویروس است.

ایالات متحده آمریکا و بسیاری از کشور های اروپایی به دلیل اقدامات کند و سرعت تشخیص پایین کیت های آزمایشی مورد استفاده برای کروناویروس مورد انتقاد بسیاری قرار گرفته اند که باعث شده است این ویروس تا این حد گسترش یابد. این کیت های آزمایشی جدید به طور گسترده در سراسر دنیا در دسترس قرار خواهند گرفت که هم اکنون بالغ بر 700 کیت آزمایشی در اروپا قابل استفاده است.

کیت های جدید آزمایشی موسوم به cobas 6800/8800 تنها طی چهار ساعت جواب آزمایش کرونای شخص را مشخص می نمایند. در این کیت های آزمایشی از اسید های نوکلئیک در بزاق یا مخاط افراد مورد آزمایش به منظور پاسخ دهی سریع استفاده می گردد.

منبع: فرادید

به "کیت آزمایشی کرونا با سرعت تشخیص 10 برابری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کیت آزمایشی کرونا با سرعت تشخیص 10 برابری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید