پاسخ مبهم تراشتگن به احتمال تمدید قرارداد با بارسا

به گزارش درآمد اینترنتی، مارک آندره تراشتگن می گوید که به دلیل شیوع ویروس کرونا تمدید موضوع تمدید قراردادش با بارسلونا به تعویق افتاده است.

پاسخ مبهم تراشتگن به احتمال تمدید قرارداد با بارسا

به گزارش گروه ورزشی درآمد اینترنتی، قرارداد فعلی ماریو گوتزه با باشگاه دورتموند در تابستان پیش رو به خاتمه خواهد رسید و او بعد از آن بازیکن آزاد خواهد بود. همچنین اخیراً دورتموند اعلام نمود که هیچ برنامه ای برای تمدید قرارداد با ستاره آلمانی ندارد تا جدایی گوتزه از این تیم قطعی گردد.

خود ماریو گوتسه اخیرا اعلام نمود که میخواهد فوتبالش را در خارج از کشور آلمان ادامه دهد. اگر چه بسیاری از منابع ادعا کردند که چالش بعدی ماریو گوتزه در سری آ و فوتبال ایتالیا رقم خواهد خورد اما حالا هم وطن او و دروازه بان آلمانی بارسا یعنی مارک آندره تراشتگن مدعی شده که لالیگا می تواند گزینه خوبی برای هافبک آلمانی باشد.

تراشتگن در این باره گفت: ماریو بازیکنی است که می تواند توپ را کنترل کند و بازی را پیش ببرد. او قطعاً در لیگ اسپانیا جا می افتد. من نمی دانم که آیا هدف اصلی او فوتبال است یا خیر. ما وقتی با هم صحبت می کنیم هیچ حرفی درباره فوتبال زده نمی گردد. برای من مهم ترین چیز این است که تصمیم درستی بگیرد و شاد باشد. او می تواند در بسیاری از باشگاه ها بازی کند و تفاوت ها را برای آنها را رقم بزند.

تر اشتگن در ادامه پیرامون تمدید قراردادش با بارسلونا نیز گفت: مذاکرات را شروع کردیم اما ناگهان ویروس کرونا شروع شد. این وضعیتی نیست که ما بخواهیم در آن پیرامون تمدید قرارداد صحبت کنیم. فعلاً چیزهای مهم تری وجود دارد بنابراین تصمیم گرفتیم که این موضوع را به تعویق بیندازیم. من اساساً احساس خوبی دارم چون خانواده ام شاد هستند. با این حال شما هرگز نمی دانید که طی چند سال آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پاسخ مبهم تراشتگن به احتمال تمدید قرارداد با بارسا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ مبهم تراشتگن به احتمال تمدید قرارداد با بارسا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید