مشارکت دو میلیارد تومانی کهگیلویه و بویراحمدی ها در جشن نیکوکاری

به گزارش درآمد اینترنتی، خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم خیر و نیکوکار استان در جشن نیکوکاری امسال تا به امروز دو میلیارد و 211 میلیون تومان مشارکت کرده اند.

مشارکت دو میلیارد تومانی کهگیلویه و بویراحمدی ها در جشن نیکوکاری

قباد مبشری با تقدیر از مردم استان در زمینه مشارکت در امر خیر و کمک به نیازمندان، اضافه کرد: مردم نیکوکار کهگیلویه و بویراحمد در هفته احسان و نیکوکاری تا به امروز دو میلیارد و 211 میلیون تومان کمک های نقدی و غیر نقدی برای اهدا به نیازمندان کمک کردند.

وی شرح داد: از کل کمک های جمع آوری شده 391 میلیون تومان نقد و مابقی کمک های کالایی شامل پوشاک لوازم خانه و سبد غذایی بوده است.

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به شعار جشن نیکوکاری امسال عید را به خانه هایشان ببریم اظهار کرد: جشن نیکوکاری امسال، به دلیل شیوع ویروس کرونا و به جهت حفظ سلامت مردم، به صورت غیرحضوری و به روش های پرداخت الکترونیکی برگزار گشت.

مبشری گفت: کمک های جمع آوری شده در آستانه سال نو با توجه به اولویت بندی بین گروه های محروم و نیازمند تحت حمایت توزیع خواهد شد.

به گزارش درآمد اینترنتی به نقل از روابط عمومی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با اعلام اینکه ادارات کمیته امداد تا پایان سال و ایام نوروز آماده دریافت کمک های نقدی و غیرنقدی نیکوکاران هستند، ادامه داد: مردم برای دستگیری از خانوارهای بی بضاعت می توانند کمک های نقدی خود را با مراجعه به سایت emdad.ir و یا از طریق شماره گیری سامانه گیری #07417788 وجه موردنظر خود را پرداخت کنند تا در ایام پایانی سال بتوانیم شادی را مهمان خانواده های فقرا و نیازمندان کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مشارکت دو میلیارد تومانی کهگیلویه و بویراحمدی ها در جشن نیکوکاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشارکت دو میلیارد تومانی کهگیلویه و بویراحمدی ها در جشن نیکوکاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید