لغو اجرای طرح زوج و فرد در شیراز

به گزارش درآمد اینترنتی، طرح تردد زوج و فرد خودروها براساس رقم آخر پلاک که برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا از دیروز، 23 اسفند در شیراز شروع شد، در حالی که یک روز از اجرای آن نگذشته بود، خبر لغو آن اعلام شد.

لغو اجرای طرح زوج و فرد در شیراز

به گزارش درآمد اینترنتی به نقل از ایرنا، رئیس پلیس راهور فارس گفت: با توجه به شیوع کرونا و افزایش خطر ابتلا به این بیماری، قرار بود از دیروز، 23 اسفند طرح زوج و فرد در شیراز اجرا گردد.

سرهنگ مصطفی عباسی ادامه داد: به دلیل این که شهروندان هشدارهای بهداشت را جدی گرفته اند و از منزل خارج نمی شوند، این طرح لغو شد.

پیشتر عباسی از اجرای این طرح از روز آدینه گذشته خبر داده بود و روز آدینه نیز فرمانده انتظامی استان فارس از احتمال لغو این طرح در صورت کاهش رفت و آمد در سطح شهر سخن به میان آورد.

سردار سرتیپ دوم رهام بخش حبیبی افزود: با توجه به شیوع بیماری کرونا و افزایش خطر ابتلا به این بیماری، شهروندان و مردم شیراز در صورتی که رفت و آمدهای خود را در سطح شهر کاهش دهند طرح محدودیت تردد زوج و فرد خودروها اجرا نخواهد شد. حبیبی همچنین از شهروندان خواست در این زمینه با پلیس همکاری لازم را داشته باشند.

منبع: همشهری آنلاین

به "لغو اجرای طرح زوج و فرد در شیراز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لغو اجرای طرح زوج و فرد در شیراز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید