افشاگری های محسن خلیلی از پشت پرده های پرسپولیس

به گزارش درآمد اینترنتی، سرپرست سابق پرسپولیس توضیحات جالبی را در خصوص اتفاقات پشت پرده باشگاه پرسپولیس ارائه کرد.

افشاگری های محسن خلیلی از پشت پرده های پرسپولیس

به گزارش درآمد اینترنتی به نقل از برنامه شب های فوتبالی محسن خلیلی سرپرست سابق پرسپولیس در این باره گفت: جدایی من به نحوی بود که ما رفتیم ناهار. چون رابطه خوبی بین بازیکنان و کادرفنی بود، آقای کالدرون همواره وقتی برنامه را با من می چید می گفت هر بازیکنی که دیر می آید یا هر چند روز یک بار برنامه تفریحی ناهار را بگذاریم. بعد از آن آقای انصاری فرد گفتند بیا باشگاه و من هم فکر کردم صحبت فنی یا درباره تیم است. رفتم آنجا گفتند یک سری اتفاقات است که باید تغییراتی انجام گردد و حتی چایی روی میز را هم نگذاشتند بخورم، گفتند چایی را زودتر بخور ما با آقای کالدرون کار داریم که من حتی چایی را نخوردم و گفتم خیلی فورس ماژور است و خیلی ذوق و شوق دارند ایشان. من هم کشیدم کنار و صحبتی نکردم و حتی پیگیری هم نداشتم.

وی اضافه نمود: من ارتباط خوبی با آقای کالدرون داشتم، همانطور که با آقای برانکو رابطه خوبی داشته و دارم. همواره هم بایکدیگر صحبت می کنیم. با آقای قطبی و دایی و تمام مربیان دیگرم حتی آقای ذوالفقارنسب. تمام مربیان و مدیران عامل که باهم کار کردیم، ما فوتبالی هستیم و باید حال هم را بپرسیم. خیلی گفتند ما و آقای برانکو مشکلاتی داشتیم ولی اینطور نیست.

خلیلی بیان نمود: صحبت آقای انصاری فرد خیلی جالب بود، ما ارتباط نزدیکی با آقای کالدرون داشتیم و ناهار و شام زیادی با ایشان و یاری هایشان خورده بودیم. یک بار به من زنگ زدند و گفتند می خواهند درباره مسئله ای صحبت نمایند، گفتند حاضری یک ریسکی را تحمل کنی؟ گفت من یک سری تغییرات را می خواهم و کتبا به باشگاه و مدیرعامل و هیئت مدیره اعلام کردم که شما به سرکارت برگردی و من هم گفتم که مسئله ای ندارم و قرارداد دارم و فسخ نشده و اگر بخواهی برمی گردم چون آنجا کار خودم بود. ایشان هم گفتند که من مصرا دوست دارم فلانی برگردد اما چون آقای پیروانی بودند من هیچ صحبتی انجام ندادم اما کتبا هست و نامه اش را هم به من فرستاد. نمی گردد که در این صورت با من مسئله ای داشته باشد یا 16 بار این را بگوید!

  • 5 اسطوره ایران در لیگ قهرمانان آسیا از نگاه کنفدراسیون فوتبال آسیا
منبع: همشهری آنلاین

به "افشاگری های محسن خلیلی از پشت پرده های پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشاگری های محسن خلیلی از پشت پرده های پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید