اعتراف حناچی به نقش شهرداری در ترافیک روز گذشته پایتخت

به گزارش درآمد اینترنتی، شهردار تهران درباره علت ترافیک روز گذشته معابر اصلی و بزرگراهی پایتخت توضیحاتی داد.

اعتراف حناچی به نقش شهرداری در ترافیک روز گذشته پایتخت

به گزارش گروه اجتماعی درآمد اینترنتی، پیروز حناچی شهردار تهران که مهمان دویست و ششمین جلسه علنی شورای شهر تهران بود، در تشریح عملکرد شهرداری در مقابله با ویروس کرونا در جمع درآمد اینترنتی گفت: در حوزه حمل و نقل عمومی در حال ایجاد تعادل هستیم و تجربه نشان می دهد 50 درصد کشور ها حمل و نقل را تعطیل نکردند.

وی اضافه کرد: ما به دنبال این هستیم که ترافیک در ساعات پیک را کاهش دهیم که یکی از این اقدام ها تعلیق اجرای طرح ترافیک بود که ترافیک دو روز گذشته شهر نیز ناشی از این اقدام است.

شهردار تهران با بیان اینکه باید به شیوه نامه های ستاد مقابله با کرونا عمل کنیم، اضافه کرد: در این شرایط بحرانی باید به اقتصاد کشور نیز توجه شود.

حناچی ادامه داد: بازدید من با رئیس قوه قضاییه، بازدید عیدانه بود و در ادامه این دیدار پیشنهاداتی برای احقاق حقوق شهروندان ارائه شد که به زودی تصمیمات اتخاذ شده در این خصوص به اطلاع شهروندان خواهد رسید.

شهردار تهران با بیان اینکه ما در شهرداری تهران به امر جمع آوری معتادان متجاهر کمک می کنیم، اما متولی این کار نیستیم، گفت: در شرایط کرونایی شاهد بودیم بسکمک از معتادان متجاهر از سوی مراکز ماده 16 رها شدند، اما باز هم در حال تعامل با نهاد ها جهت حل این مشکل هستیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اعتراف حناچی به نقش شهرداری در ترافیک روز گذشته پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراف حناچی به نقش شهرداری در ترافیک روز گذشته پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید