احکام بازنشستگان کشوری سال 99، حقوق بازنشستگان چقدر زیاد شد؟

به گزارش درآمد اینترنتی، به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، در پی انتشار پیغامی جعلی مبنی بر صدور احکام جدید بازنشستگی و امکان پیگیری و دریافت آن به وسیله سامانه 2500 یا سایت صندوق بازنشستگی از 25 فرودرین ماه، به اطلاع می رساند که این پیغام جعلی و فاقد اعتبار است و همانگونه که مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری روز گذشته (دوشنبه) در تبادل نظر با شبکه خبر گفت، طبق قانون، احکام بازنشستگان پس از ابلاغ بخشنامه سازمان اداری و استخدامی صادر می گردد و بنابراین احکام بازنشستگی جدید مربوط به سال 99 طی روز های آینده صادر و پس از صدور به وسیله سایت صندوق اطلاع رسانی خواهد شد.

احکام بازنشستگان کشوری سال 99، حقوق بازنشستگان چقدر زیاد شد؟

همچنین جدولی با عنوان روش همسان سازی حقوق بازنشستگان در سال 99 نیز که توسط فردی به نام غلامحسین قاسمی تهیه شده، فاقد اعتبار بوده و هیچ یک از اعداد و ارقام آن قابل تایید نیست.

قطعا پس از صدور احکام جدید بازنشستگان عزیز و امکان دریافت آن به وسیله سایت و سامانه 2500، موضوع به وسیله سایت صندوق و سایر رسانه های معتبر اطلاع رسانی خواهد شد.

لازم به ذکر است روز گذشته (دوشنبه) اکبر افتخاری در گفتگوی زنده با شبکه خبر گفت: سیستم ما در حال حاضر آماده است تا احکام جدید را صادر کند. منتظر هستیم طبق قانون بخشنامه مربوط از سوی سازمان اداری و استخدامی ظرف امروز و فردا ابلاغ گردد و به محض ابلاغ بخشنامه، احکام را صادر می کنیم.

حقوق بازنشستگان در سال 99 چقدر افزایش یافت؟

بر اساس تصمیم هیئت وزیران در جلسه 20 فروردین 1399، حقوق بازنشستگان، وظیفه بگیران و مشترکان صندوق بازنشستگی کشوری و سازمان تأمین اجتماعی نیرو های مسلح در سال 1399، 15 درصد نسبت به سال 1398 افزایش می یابد. پس از اعمال افزایش مذکور، حکم حقوق بازنشستگان متناسب با سنوات خدمت قابل قبول، از 28 میلیون ریال کمتر نخواهد بود.

هم چنین، حداقل حقوق بازنشستگان، وظیفه بگیران و مشترکان صندوق بازنشستگی کشوری و سازمان تأمین اجتماعی نیرو های مسلح و سایر صندوق های وابسته به دستگاه های اجرایی به میزان 18 میلیون و 152 هزار و 750 ریال و حداکثر حقوق آنان هفت برابر حداقل حقوق بازنشستگی تعیین می گردد.

منبع: فرارو

به "احکام بازنشستگان کشوری سال 99، حقوق بازنشستگان چقدر زیاد شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احکام بازنشستگان کشوری سال 99، حقوق بازنشستگان چقدر زیاد شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید